Partneriai

Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacija (LBAA) – tai nepelno siekianti visuomeninė nevyriausybinė profesinė organizacija,  jungianti profesionalius buhalterius visoje Lietuvoje. Savo veikla siekia, kad buhalteriai profesionaliai dirbtų savo darbą, teisingai skaičiuotų mokesčius, pateiktų patikimas ir kvalifikuotai sudarytas finansines ataskaitas, laikytųsi buhalterių profesinės etikos standartų, konfidencialumo, atitiktų darbdavių ir visuomenės lūkesčius.

 

Kauno kolegija – daugiaprofilinė valstybinė aukštojo mokslo įstaiga, rengianti technologijų, socialinių mokslų, biomedicinos, humanitarinių mokslų ir meno srities specialistus. Tai viena didžiausių valstybinių aukštųjų mokyklų ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione, kurioje šiuo metu studijuoja daugiau 7 000 studentų, veikia fakultetai, skyriai ir centrai Kaune, Druskininkuose, Tauragėje bei Kėdainiuose. Pasitelkiant informacines ir ryšių technologijas, suburti Klaipėdos miesto šeimas giminės istorijos fiksavimui ir tokiu būdu paskatinti daugiau laiko praleisti kartu.

 

Viešoji įstaiga „Informacinių technologijų institutas“ savo veiklą orientuoja į kompiuterinio raštingumo ir naujų testavimo metodų tyrimus, automatizuoto testavimo bazių projektavimą, ECDL testavimus, ECDL programos sklaidą ir plėtrą Lietuvoje. ECDL programos vykdymo licencija Lietuvoje priklauso Lietuvos kompiuterininkų sąjungai, o institutas yra sub-licencijos turėtojas.

UAB „Dorevi“ – tai mokymų paslaugų, konsultacijų, seminarų organizavimo įmonė. Organizuoja išorinius, vidinius ir tęstinius mokymus, konsultuoja organizacijas valdymo, vystymo klausimais, ES lėšų įsisavinimo, mokymų poreikio nustatymo klausimais, vykdo personalo paieškos bei atrankos projektus.

 

UAB „Kompiuterinė grafika“ yra autorizuotas Autodesk mokymo centras. Įmonės veikla: Autodesk programinės įrangos pardavimai, Autodesk programų mokymai, Autodesk sertifikacija.

MB „Kokybės klubas“ – verslo ir investicijų konsultacijų įmonė, teikianti kompleksines verslo investicijų ir konsultavimo paslaugas: nuo projekto idėjos parengimo iki projekto įgyvendinimo, nuo rinkos (tiek vietinės, tiek užsienio) tyrimo atlikimo iki bendradarbiavimo sutarties pasirašymo.