Susisiekite: +370 698 36577
info@itakademija.lt 

  Linkedin tinkle  Facebook tinkle

 Kurso metu dalyviai išmoks atlikti dažniausiai naudojamos veiksmus, reikalingus ruošiant nuotraukas ar paveikslėlius dokumentams, svetainėms ar reklamai, pritaikant pagrindinius efektus, kuriant naujus paveikslėlius iš kelių ir pan. Adobe Photoshop programoje dirbant su sluoksniais bus išmokoma pritaikyti įvairius efektus ir filtrus, retušuoti nuotraukas ar kurti fotomontažus.

Skaityti daugiau

Kursas skirtas išmokti dirbti programa Canva. Canva – grafinis dizaino įrankis internete, kuriuo naudojantis galima per trumpą laiką sukurti įrašą socialiniams tinklams, pateiktį, infografiką, daugybę kitų maketų net nebūnant dizaineriu. 

Kodėl programa Canva? Paprasta naudoti, lengvai išmokstama, efektingai atrodo, o svarbiausia sutaupo laiko.

Skaityti daugiau

Kurso metu dalyviai išmoks atlikti dažniausiai naudojamos veiksmus, reikalingus nuotraukas teikiant spaudai, ruošiant dokumentams ar įkėlimui į įnternetines svetaines. Adobe Photoshop programoje dirbant su sluoksniais bus išmokoma pritaikyti įvairius efektus, retušuoti nuotraukas ar kurti fotomontažus.

Skaityti daugiau

Kurso metu kurso dalyviai išmoks naudotis pagrindinėmis CorelDraw programos priemonėmis, kurios gali būti naudojamos kuriant skelbimus, lankstinukus, vizitines korteles ir pan. Mokymu metu bus demonstruojamos priemonės objektų tvarkymui, teksto formatavimui (meninio ir pastraipinio teksto savybių keitimas), objektų formos piešimui bei redagavimui, efektų pritaikymui.

Skaityti daugiau

Kurso metu bus pristatomos Adobe Flash galimybės, apžvelgiami populiariausi panaudojimo būdai ir atvejai. Sužinosite kaip kurti animaciją keičiant objektų formas, spalvas, judesius, kaip į filmuką įterpti garsą. Bus demonstruojami pavyzdžiai, kaip sukurti svetainės reklaminį skydelį, interaktyvų objektą, bei aptariami pagrindiniai paprasto žaidimo sukūrimo principai.

Skaityti daugiau

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.